Ons team

Peter Broer, Vastgoedadviseur, Accountmanager
Peter Broer
Directeur

Specialismen:

Peter.Broer@metafoor.nl
Leo Looise, Software Adviseur
Leo Looise
Information Security Officer
Leo.Looise@metafoor.nl
Vastgoedadviseur, Teamleider
Rien van der Maarel
Vastgoedadviseur, Teamleider

Specialismen:

Rien.van.der.Maarel@metafoor.nl
Rianne de Vries, Vastgoedadviseur, Teamleider
Rianne de Vries
Vastgoedadviseur, Teamleider

Specialismen:

Rianne.de.Vries@metafoor.nl
Steven Nijsingh, Interim Vastgoedadviseur, Metafoor Vastgoed en Software
Steven Nijsingh
Interim Adviseur

Specialismen:

info@metafoorvastgoed.nl
Robin Oldebeerlink, Vastgoedadviseur
Robin Oldebeerlink
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Robin.Oldebeerlink@metafoor.nl
Jurjen van Bunningen
Jurjen van Bunningen
Business Development Manager

Specialismen:

Jurjen.van.Bunningen@metafoor.nl
Deirdre Swiers
Deirdre Swiers
Teamleider, Jurist

Specialismen:

Deirdre.Swiers@metafoor.nl
Daniël den Besten, Vastgoedadviseur
Daniël den Besten
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Daniel.den.Besten@metafoor.nl
Denise van der Veer, Vastgoedadviseur
Denise van der Veer
Vastgoedadviseur, Rentmeester

Specialismen:

Denise.van.der.Veer@metafoor.nl
Bart Sikkes, Juridisch Adviseur
Bart Sikkes
Jurist

Specialismen:

Bart.Sikkes@metafoor.nl
Loraine van Huenestein, Marketing Manager, Metafoor Vastgoed en Software
Loraine van Huenestein
Marketing Manager, Corporate Recruiter

Specialismen:

Loraine.van.Huenestein@metafoor.nl
Frank Houthuijzen, Software Engineer bij Metafoor Vastgoed en Software
Frank Houthuijzen
Software Engineer
Frank.Houthuijzen@metafoor.nl
Richard Hogenhuis, Vastgoedadviseur, Metafoor Vastgoed en Software
Richard Hogenhuis
Vastgoedadviseur
Richard.Hogenhuis@metafoor.nl
Peter de Haan, Juridisch Adviseur
Peter de Haan
Jurist

Specialismen:

Peter.de.Haan@metafoor.nl
Armand Janisse, Vastgoedadviseur Metafoor Vastgoed en Software
Armand Janisse
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Armand.Janisse@metafoor.nl
Annabelle van Helmond, Vastgoedadviseur
Annabelle van Helmond
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Annabelle.van.Helmond@metafoor.nl
Niek Roeling, Juridisch Adviseur bij Metafoor Vastgoed en Software
Niek Roeling
Jurist

Specialismen:

Niek.Roeling@metafoor.nl
Jan Wagemaakers, Juridisch Adviseur bij Metafoor Vastgoed en Software
Jan Wagemaakers
Jurist

Specialismen:

Jan.Wagemaakers@metafoor.nl
Erik de Vries, Commercieel Medewerker Binnendienst bij Metafoor
Erik de Vries
Medewerker Binnendienst
Erik.de.Vries@metafoor.nl
Willemyn Volders, Vastgoedadviseur Metafoor Vastgoed en Software
Willemyn Volders
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Willemyn.Volders@metafoor.nl
Harmen van der Meijden, Applicatie Ontwikkelaar Metafoor Vastgoed en Software
Harmen van der Meijden
Software Engineer
Harmen.van.der.Meijden@metafoor.nl
Maarten Adriaensen, Vastgoedadviseur bij Metafoor Vastgoed en Software
Maarten Adriaensen
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Maarten.Adriaensen@metafoor.nl
Sonja Khachadourian, juridisch adviseur bij Metafoor Vastgoed en Software
Sonja Khachadourian
Juridisch Adviseur

Specialismen:

Sonja.Khachadourian@metafoor.nl
Vastgoedadviseur
Stef Kamerman
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Stef.Kamerman@metafoor.nl
Maartje de Vries
Maartje de Vries
Vastgoedadviseur
Maartje.de.Vries@metafoor.nl
Jacinta van Ettinger
Jacinta van Ettinger
Juridisch Adviseur

Specialismen:

Jacinta.van.Ettinger@metafoor.nl
Tobias Minks
Tobias Minks
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Tobias.Minks@metafoor.nl
Jelle Postma
Jelle Postma
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Jelle.Postma@metafoor.nl
Simone Simon Maarse, Office Manager
Simone Simon-Maarse
Office Manager
Simone.Simon@metafoor.nl
Frans Krabbendam, Senior Adviseur Vastgoed
Frans Krabbendam
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Frans.Krabbendam@metafoor.nl
Simon Kapteijn, Interim Rentmeester
Simon Kapteijn
Interim Rentmeester

Specialismen:

info@metafoorvastgoed.nl
Edwin Goedegebuure, Vastgoedadviseur Metafoor Vastgoed en Software
Edwin Goedegebuure
Vastgoedadviseur, Rentmeester

Specialismen:

Edwin.Goedegebuure@metafoor.nl
Henk van der Stelt, Rentmeester
Henk van der Stelt
Rentmeester

Specialismen:

Henk.van.der.Stelt@metafoor.nl
Ecem Karademir, Juridisch Adviseur Metafoor Vastgoed en Software
Ecem Karademir
Juridisch Adviseur

Specialismen:

Ecem.Karademir@metafoor.nl
Alex Aalders, juridisch adviseur
Alex Aalders
Jurist

Specialismen:

Alex.Aalders@metafoor.nl
Reyer Blankevoort, Juridisch Adviseur bij Metafoor Vastgoed en Software
Reyer Blankevoort
Jurist

Specialismen:

Reyer.Blankevoort@metafoor.nl
Melanie, juridisch adviseur vastgoed en grondzaken
Melanie Moonen
Juridisch Adviseur

Specialismen:

Melanie.Moonen@metafoor.nl
Tim Kreijne, Accountmanager Vastgoedsoftware
Tim Kreijne
Accountmanager Vastgoedsoftware
Tim.Kreijne@metafoor.nl
Willemijn Joustra, Juridisch Adviseur bij Metafoor Vastgoed en Software
Willemijn Joustra
Jurist

Specialismen:

Willemijn.Joustra@metafoor.nl
Malissa van Wijk, Vastgoedadviseur bij Metafoor Vastgoed en Software
Malissa van Wijk
Vastgoedadviseur

Specialismen:

Malissa.van.Wijk@metafoor.nl
Kim Brinkman, medewerker helpdesk/backoffice bij Metafoor Vastgoed en Software
Kim Brinkman
Medewerker Helpdesk/Backoffice
Kim.Brinkman@metafoor.nl
Adviseur Iris Chan
Iris Chan
Jurist

Specialismen:

Iris.Chan@metafoor.nl
Banu Yildiz
Banu Yildiz
Jurist

Specialismen:

Banu.Yildiz@metafoor.nl